Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.

Neseďte doma
na gumách!

s iBOD kartou vám je v BestDrive
po přezutí uskladní

Balkon, sklep, komora nebo garáž. Tam všude
překáží zimní pneumatiky po jejich přezutí
na ty letní. Díky speciální akci iBODU a sítě
pneuservisů BestDrive CTS si můžete nyní
pneumatiky nechat uskladnit na více než 60 místech
po celé České republice za symbolickou 1 Kč!

Stačí se objednat, předložit svou iBOD kartu a zaručujeme vám, že ze servisu
odjíždíte s prázdným kufrem i zadními sedačkami!
Využijte výhodu až 840 Kč, která je exkluzivně pro členy iBODU!

Akce probíhá do 30. 4. 2015 na vybraných pneuservisech sítě BestDrive,
společnosti ContiTrade Services s.r.o. Pneumatiky budou uskladněny po dobu
letní sezony (6 měsíců, tj. 180 dní ode dne uložení) za 1 Kč včetně DPH.

Vyhledejte si nejbližší pneuservis BestDrive CTS Zvolte si kraj, ve kterém preferujete návštěvu pneuservisu BestrDive a objednejte se na některou ze zapojených provozoven.

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Zlínský kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Otrokovice Objízdná ulice Daniel Malenínský 724 463 967 Daniel.Maleninsky@bestdrive.cz
Vsetín Dolní Jasénka 278 Soňa Zbranková 724 463 969 Sona.Zbrankova@bestdrive.cz
Zlín Vizovická 5451 Lydie Chrastinová 724 463 970 Lydie.Chrastinova@bestdrive.cz
Zlín – Malenovice Bezručova ulice Miloslav Dorničák 724 463 964 Miloslav.Dornicak@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Moravskoslezský kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Frýdek – Místek Příborská 2256 Petr Odlevák 724 463 942 Petr.Odlevak@bestdrive.cz
Fulnek Fučíkova 183 Radek Exner 724 463 943 Radek.Exner@bestdrive.cz
Havířov Frýdecká 1061 Jana Doležalová 724 463 944 Jana.Dolezalova@bestdrive.cz
Opava Krnovská 105 Jan Vepřek 724 463 945 Jan.Veprek@bestdrive.cz
Ostrava – Slezská Ostrava Těšínská 66/118 Helena Hrbáčková 724 463 946 Helena.Hrbackova@bestdrive.cz
Ostrava – Heřmanice Záblatská 93 Karin Putová 724 463 941 Karin.Putova@bestdrive.cz
Ostrava – Kunčice Barutova 336/1 Tomáš Svrčina 724 632 347 Tomas.Svrcina@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Jihomoravský kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Brno – Horní Heršpice Kšírova 238 Petr Milinek 606 721 315 Petr.Milinek@bestdrive.cz
Brno – Ivanovice Černohorská 45 Zdeněk Valoušek 602 581 688 Zdenek.Valousek@bestdrive.cz
Brno – Královo Pole Herčíkova 246/1a Pavel Švestka 724 632 314 Pavel.Svestka@bestdrive.cz
Brno – Lesná Loosova 262/1 Petr Pokorný 724 632 315 Petr.Pokorny@bestdrive.cz
Brno – Štýřice Opavská 801/8a Michal Galáš 724 632 319 Michal.Galas@bestdrive.cz
Břeclav Lidická 151 Luboš Trecha 724 463 922 Lubos.Trecha@bestdrive.cz
Hodonín Tyršova 4 Josef Exel 724 463 966 Josef.Exel@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Olomoucký kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Staré Město Huštěnovská 1761 Jiří Zambal 724 463 968 Jiri.Zambal@bestdrive.cz
Olomouc Babíčkova ulice 1 Michal Harvařík 724 463 937 Michal.Harvarik@bestdrive.cz
Přerov ul. 9. května 88 Petr Jablunka 724 463 939 Petr.Jablunka@bestdrive.cz
Šumperk Revoluční 20 Petra Turková 724 463 940 Petra.Turkova@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Kraj Vysočina

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Velké Meziříčí Hornoměstská 366/41 Roman Valenta 724 632 355 Roman.Valenta@bestdrive.cz
Havlíčkův Brod Havířská 1141 Ing. Martin Tonar 724 463 931 Martin.Tonar@bestdrive.cz
Jihlava Boženy Němcové 3 Tomáš Votava 724 463 932 Tomas.Votava@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Pardubický kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Pardubice Na Spravedlnosti 2620 Roman Němec 730 811 274 Roman.Nemec@bestdrive.cz
Pardubice Husova 1723 Leoš Martynek 724 632 350 Leos.Martynek@bestdrive.cz
Pardubice-Pardubičky Průmyslová 388 Renata Hyblerová 724 463 947 Renata.Hyblerova@bestdrive.cz
Svitavy ul. Ant. Slavíčka 586 Jiří Kocián 724 463 949 Jiri.Kocian@bestdrive.cz
Vysoké Mýto Pražská 85/II Jiří Voříšek 724 463 950 Jiri.Vorisek@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Královéhradecký kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Hradec Králové Stavební ul., Sklad. oblast Pouchov Luboš Káda 724 463 933 Lubos.Kada@bestdrive.cz
Hradec Králové Akademika Bedrny 89/8 Robert Malín 724 463 936 Robert.Malin@bestdrive.cz
Jičín Hradecká 816 Jitka Čápová 724 632 333 Jitka.Capova@bestdrive.cz
Rychnov nad Kněžnou Strojnická 1554 Štěpán Purm 602 559 124 Stepan.Purm@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Jihočeský kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
České Budějovice Pekárenská 560, U Křížku Tomáš Stluka 725 753 109 Tomas.Stluka@bestdrive.cz
Jindřichův Hradec Václavská 611 Martin Fajman 724 463 925 Martin.Fajman@bestdrive.cz
Písek Otakara Jeremiáše 2265 Jindřich Kužel 724 463 926 Jindrich.Kuzel@bestdrive.cz
Prachatice Vodňanská 6 Mgr. Jiří Pěsta 724 463 927 Jiri.Pesta@bestdrive.cz
Sezimovo Ústí Pod Kovosvitem 1107 Petr Chval 724 463 928 Petr.Chval@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Hlavní město Praha

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Praha 2 Nusle Fričova 2572/2 Jaroslav Šimek 721 647 852 Jaroslav.Simek@bestdrive.cz
Praha 4 Podolí Podolská 52 /401 Jan Ošlejšek 724 023 671 Jan.Oslejsek@bestdrive.cz
Praha 5 Smíchov Nádražní 8 Patrik Syrový 724 023 669 Patrik.Syrovy@bestdrive.cz
Praha 5 Stodůlky Fantova 1742/23 Petr Hadrava 724 173 242 Petr.Hadrava@bestdrive.cz
Praha 8 Libeň Prosecká 6/2160 Josef Kysela 724 023 672 Josef.Kysela@bestdrive.cz
Praha 10 Nedvězí – Říčany Pod Bahnivkou 102/1 Martin Havelka 606 741 545 Martin.Havelka@bestdrive.cz
Praha 10 Strašnice Novostrašnická 3334/19 Adam Zikmund 729 962 105 Adam.Zikmund@bestdrive.cz
Praha 10 Vršovice Petrohradská 1 Martin Vonka 724 077 655 Martin.Vonka@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Středočeský kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Benešov u Prahy Ke Studánce 2116 Martin Hruška 724 023 666 Martin.Hruska@bestdrive.cz
Kladno Unhošťská 1306 Ing. Zdeněk Lipinský 724 023 664 Zdenek.Lipinsky@bestdrive.cz
Kolín Pražská 1038 Jaroslava Ročková 724 023 661 Jaroslava.Rockova@bestdrive.cz
Kralupy nad Vltavou – Lobeček Vodárenská 732 Rostislav Lomič 606 621 680 Rostislav.Lomic@bestdrive.cz
Mělník Kokořínská 3261 Zdeněk Trnka 724 023 663 Zdenek.Trnka@bestdrive.cz
Mladá Boleslav – Kosmonosy Průmyslová 993 Pavel Hofmann 724 023 668 Pavel.Hofmann@bestdrive.cz
Nymburk Bobnická 2019 Tomáš Hutla 602 282 586 Tomas.Hutla@bestdrive.cz
Příbram Obecnická 365 Luboš Hofman 724 023 665 Lubos.Hofman@bestdrive.cz
Rakovník Ottova 2567 Miloš Opatrný 724 023 667 Milos.Opatrny@bestdrive.cz
Vlašim Blanická 1812 Miloš Chvátal 724 023 670 Milos.Chvatal@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Liberecký kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Liberec 9 – Janův Důl Americká 240 Jaroslava Tomášková 724 463 959 Jaroslava.Tomaskova@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Plzeňský kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Plzeň Studentská 56 Tomáš Heřman 724 463 951 Tomas.Herman@bestdrive.cz
Plzeň – Zátiší Domažlická 1257/168d Jaroslav Vild 724 463 952 Jaroslav.Vild@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Ústecký kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Chomutov Poděbradova 922/1 Rudolf Novák 724 463 958 Rudolf.Novak@bestdrive.cz
Louny ul. 5. května 2770 Vladimír Ledvina 724 463 961 Vladimir.Ledvina@bestdrive.cz
Most Velebudická 1459/7 Petr Hladký 724 463 962 Petr.Hladky@bestdrive.cz
Ústí nad Labem – Trmice Tyršova 874 Ladislav Vítek 602 547 946 Ladislav.Vitek@bestdrive.cz

Zapojené pneuservisy BestDrive CTS pro Karlovarský kraj

Na vámi preferovaný pneuservis se stačí pouze objednat pomocí telefonu nebo e-mailu
a při návštěvě nezapomenout předložit iBOD kartu.

Město Adresa Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Karlovy Vary Teplárenská 404/56 Zdeněk Kostourek 724 463 953 Zdenek.Kostourek@bestdrive.cz

A tím super akce v březnu rozhodně nekončí!

U vybraných partnerů na vás v rámci odzimování vašich plechových miláčků čeká spousta dalších výhod, tak šplápněte do pedálů!

kompletní pravidla akce