Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.

Žena a život – předplatné 6 měsíců


Katalog odměn > Předplatné, tisk
Katalog odměn > iKUPONY > Předplatné
iKUPON pro objednání časopisu Žena a život. 13 ks / 6 měsíců.
1 495 ibodů + 0 Kč
1 125 ibodů + 94 Kč
750 ibodů + 187 Kč

kupon vám bude zaslán na email ihned po dokončení objednávky

Žena a život je lifestylový časopis, který jako jeden z mála na českém trhu dokáže kombinovat prvky světových trendů s českou realitou, a to nejen v módě, kosmetice, ale i vaření, dekoru apod. Podstatnou část časopisu rovněž tvoří rozhovory se známými osobnostmi, ale i odborníky na nejrůznější témata (vztahy, sex, kariéra, děti). Velká oblíbenost u čtenářek je dána jedinečnou koncepcí v podobě původních publicistických textů, které se snaží mapovat současný život moderní ženy, pomocí autentických příběhů. Nedílnou součástí časopisu jsou pravidelné přílohy – Chuťovka, Trendy, Hubnutí a další.


  • k této nabídce předplatného se nevztahují žádné dárky, kromě dárků, které jsou běžnou součástí jednotlivých vydání časopisů (vzorky kosmetiky, atd.)

  • předplatné si objednáte na e-mailové adrese send@send.cz nebo na telefonní lince 225 985 225, kde zadáte své kontaktní údaje a uvedete kód/číslo iKUPONU

  • iKUPON Vám zašleme na emailovou adresu po dokončení objednávky

Parametry a specifikace
platnost: 30 dní od vystavení

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.