Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.

Velká vánoční kolekce 3 CD


Katalog odměn > Knihy, filmy, diáře > Hudba, CD
Komplet nejkrásnějších vánočních koled, písniček a melodií na 3 CD.
2 265 ibodů + 0 Kč
1 700 ibodů + 141 Kč
1 135 ibodů + 282 Kč

Díky exkluzivnímu obsahu (78 skladeb) a luxusnímu provedení obalu jde o titul, který by měl patřit do každé rodinné fonotéky a hodí se též jako skvělý dárek pro každého.

První CD přináší nejznámější vánoční hity české pop music od šedesátých let až po současnost. Ve výjimečné sestavě interpretů jsou zastoupeny největší hvězdy domácí populární hudby - Karel Gott, Lucie Bílá, Václav Neckář, Hana Zagorová, Waldemar Matuška, Marie Rottrová, Janek Ledecký, Marta Kubišová, Petr Kolář a další. Mezi dvaceti písněmi nechybí ani zlidovělé tituly jako Veselé Vánoce (Vánoce, Vánoce přicházejí…) či Purpura. Absolutní adventní evergreeny doplňuje vánoční duet Václava Neckáře a Marty Kubišové „Noc“.
Druhé CD je výběrem skladeb pro slavnostní chvíle z oblasti vážné hudby v interpretaci Pavla Šporcla, Evy Urbanové, Štefana Margity, Dagmar Peckové, Gabriely Beňačkové a řady dalších. Sestavu otevírá úvodní část České mše vánoční.
Třetí CD přináší 42 českých vánočních koled ve špičkovém a zároveň tradičním provedení seskupení Conventus Musicorum.

Parametry a specifikace
3 CD

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.