Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.
  • Přihlášení

Omlouváme se za zpomalení stránek iBOD způsobené vyšším počtem objednávek v těchto dnech. Zavedli jsme proto i víkendový provoz iBOD linky, kde si odměnu můžete také objednat od 9 do 17 hodin, tel. 225 851 000.

Příspěvek pro Pomocné tlapky


Katalog odměn > Charita > Pomocné tlapky
Přispějte na výchovu a výcvik asistenčních psů.
50 ibodů + 0 Kč

Přispějte svými ibody na výchovu a výcvik asistenčních psů a pomozte tak hendikepovaným na cestě k nezávislosti.

Pomocné tlapky o.p.s. je obecně prospěšnou společností, která od roku 2001 chová, cvičí a předává asistenční psy zdravotně postiženým spoluobčanům. Ti tak mohou získat zdarma nejen přítele do nepohody, ale také neocenitelného pomocníka, který jim umožní nastoupit cestu k nezávislosti.
Asistenční pes dokáže po výcviku pomoci například s rozsvěcením a zhasínáním světla, přinesením předmětů, sundáním oblečení, přivolání pomoci v případě ohrožení a dalšími úkony, které jsou potřebné pro pohyb osob v domácnosti i mimo ni.
Každý pes je cvičený na míru klientovi, dle jeho požadavků a potřeb. Asistenční psi jsou poskytování pro klienty upoutané na invalidní vozík, chodící o berlích, nevidomé, lidi se záchvatovým onemocněním a klienty s kombinovanými vadami.

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.