Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.
3 případy oddělení Q.
2 665 ibodů + 0 Kč
2 000 ibodů + 166 Kč
1 335 ibodů + 332 Kč

Žena v kleci (2013, 92 minut)
Komisař Carl Morck se přes výslovný zákaz střemhlav vrhá do řešení případu Merete Lynggaardové, populární političky, která před pěti lety záhadně zmizela při plavbě na trajektu. Následné pátrání jej zavede hluboko do podsvětí plného násilí a zášti, jež se skrývá za kultivovanou tváří Skandinávie.

Zabijáci(2014, 115 minut)
Kdo stojí za 20 let starou sérií vražd a znásilnění? Složka s případem se dostává do speciálního kriminálního oddělení Q na stůl detektiva Carla Morcka a brzy se ukáže, že jejich pátrání by mohlo nepříjemně zasáhnout ty nejvyšší vrstvy uhlazené dánské společnosti.

Vzkaz v láhvi (2016, 107 minut)
Po osmi letech strávených v Severním moři doputuje tajemný vzkaz v láhvi až na stůl kriminálního Oddělení Q, které se specializuje na staré nevyřešené případy. Detektiv Carl Morck (Nikolaj Lie Kaas) a jeho asistent Assad (Fares Fares) jsou vtaženi do temného případu vraždícího psychopata, sektářské víry a unesených dvojic sourozenců, jejichž zmizení nikdo nehlásil. Jen co detektivové začnou záhadu rozplétat, věci se dají do pohybu v ďábelském tempu. Třetí díl krimisérie podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena navazuje na to nejlepší z tradice severských detektivek a díky režii Hanse Pettera Molanda tentokrát dojde i na černý humor.


  • hrají: Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Pal Sverre Hagen, Jacob Lohmann, Amanda Collin, Johanne Louise Schmidt, Troels Lyby, Sonja Richter, Patricia Schumann, David Dencik, Danica Curcic, Sarah-Sofie Boussnina

  • žánr: thriller, drama, krimi

  • země původu: DEN

  • rok vydání: 2016


  • zvuk: český 5.1, dánský 5.1

  • titulky: české

  • obraz: 16:9 2.35:1

Parametry a specifikace
3 DVD

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.