Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.
  • Přihlášení

Omlouváme se za zpomalení stránek iBOD způsobené vyšším počtem objednávek v těchto dnech. Zavedli jsme proto i víkendový provoz iBOD linky, kde si odměnu můžete také objednat od 9 do 17 hodin, tel. 225 851 000.

Potten & Pannen - Staněk

Produkty předních světových výrobců kuchyňských a domácích potřeb.

Základní informace

obecné informace o partnerovi, hlavní zaměření a historie
Potten & Pannen - Staněk

Potten & Pannen - Staněk je již od roku 1992 výhradní dovozce a prodejce značkových kuchyňských a domácích potřeb renomovaných výrobců.

Do portfolia námi zastupovaných firem patří světově proslulé značky: Zwilling J.A. Henckels, Rosenthal, Christofle, Lalique nebo Mauviel 1830.Dále zastupujeme společnosti Emile Henry, Maison Berger, Brita, Rösle, cremesso, VacuVin, Peugeot, Opinel, KitchenAid, Demeyere, Staub, Villeroy & Boch, Bodum, Bamix, Sigg, Wesco a další. Kromě velkoobchodní činnosti provozujeme čtyři vlastní reprezentační prodejny v Praze, outletovou prodejnu v Čestlicích, dále prodejnu v Olomouci, Liberci a v Brně, dva Kusmi Tea butiky v Praze a internetový obchod www.popasta.cz a www.kusmitea.cz.

Od r. 2005 působíme prostřednictvím dceřiné společnosti i na slovenském trhu, kde jsme v roce 2012 otevřeli reprezentační prodejnu v OC Central v Bratislavě.