Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.
  • Přihlášení

MAFRA, a.s.

Deníky, týdeníky, online, TV a rozhlas.

Základní informace

obecné informace o partnerovi, hlavní zaměření a historie
MAFRA, a.s.

Mediální skupina MAFRA je největším multimediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů pravidelně osloví 3,6 milionu čtenářů tisku a měsíčně 7,4 milionu návštěvníků internetu. V širokém portfoliu najdete například deníky Mladá fronta DNES a Lidové noviny. Mezi top tituly v nabídce časopisů patří týdeník TÉMA, Cosmopolitan, Esquire, Harper´s Bazaar, Chvilka pro tebe, Pestrý svět, Rytmus života, Tina, Týdeník Televize a Žena a život.

Mladá fronta DNES: Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.

Lidové noviny: Nejstarší dosud vycházející český deník, založený v roce 1893, se dlouhodobě profiluje jako kvalitní celostátní zpravodajský list se speciálním zájmem o politiku, ekonomiku, kulturu a vzdělání.

TÉMA: Časopis TÉMA je společensko-zpravodajský týdeník. Každý pátek na vás ve velkých rozhovorech čekají odborníci na potraviny, medicínu, sport ale i historii či vědu. Doplňujeme je známými osobnostmi, tipy na výlety a reportážemi. TÉMA vás bude bavit.