Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.
  • Přihlášení

MAFRA, a.s.

Deníky, týdeníky, online, TV a rozhlas.

Základní informace

obecné informace o partnerovi, hlavní zaměření a historie
MAFRA, a.s.
při nákupu předložte kartu iBOD

Multimediální skupina MAFRA patří k nejsilnějším mediálním společnostem v České republice. Svými tištěnými tituly MAFRA pravidelně oslovuje 2,5 milionu čtenářů, internetové projekty navštíví týdně 2,8 milionů uživatelů. V širokém portfoliu najdete například deníky Mladá fronta DNES, Lidové noviny a týdeník TÉMA.

Mladá fronta DNES: Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.

Lidové noviny: Nejstarší dosud vycházející český deník, založený v roce 1893, se dlouhodobě profiluje jako kvalitní celostátní zpravodajský list se speciálním zájmem o politiku, ekonomiku, kulturu a vzdělání.

TÉMA: Časopis TÉMA je společensko-zpravodajský týdeník. Každý pátek na vás ve velkých rozhovorech čekají odborníci na potraviny, medicínu, sport ale i historii či vědu. Doplňujeme je známými osobnostmi, tipy na výlety a reportážemi. TÉMA vás bude bavit.