Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.

GOPAS

Největší poskytovatel školení IT a manažerských kurzů v ČR a SR.

Základní informace

obecné informace o partnerovi, hlavní zaměření a historie
GOPAS
při nákupu předložte kartu iBOD

Počítačová škola Gopas je největším poskytovatelem školení IT a manažerských kurzů v ČR a SR.
GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání a partnerem společností Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions), Oracle (OAEC), Apple, SUSE, EC-Council, Global Knowledge, IREB, HEWLETT-PACKARD, SAP, Adobe aj.
Dále je autorizovaným testovacím střediskem firem Prometric, NCS Pearson (VUE), KRYTERION a BCS pro PRINCE2. Jako jediné testovací centrum v ČR nabízí testování GMAT. Je akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL, ECDL Advanced, MOS a samozřejmostí je akreditace MŠMT.
Nabídku tvoří „hard-skills“ kurzy pro IT specialisty a uživatele aplikací, stejně jako „soft-skills“ kurzy pro manažery či školení určená běžným a začínajícím uživatelům PC.
GOPAS je i dodavatelem e-learningového vzdělávání s fokusem na produkty Microsoft Office. Nabídka zahrnuje řešení pro jednotlivce i celé firmy, just-in-time learning, ale i e-learning na míru.