Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.

Ovečka Shaun ve filmu


Katalog odměn > Knihy, filmy, hudba > DVD, Blu-ray
Animovaná ovečka Shaun přichází se svým dobrodružstvím na DVD.
1 205 ibodů + 0 Kč
900 ibodů + 76 Kč
605 ibodů + 150 Kč

Život na farmě je nekonečná nuda. Každý den plyne ve stejném rytmu, Shaun musí poslouchat a dělat co farmář nařídí. Jak jen mít jeden jediný den volna? To chce pořádný plán, takže Shaun vymyslí způsob, jak mít zase jeden odpočinkový den. Ale i plánovat se musí umět a každý plán se může zvrtnout.
Shaun a další ovce přijdou s mazaným trikem jak farmáře uspat. Skáčou stále dokolečka přes ohradu, farmář počítá, počítá a počítá své ovečky, až nakonec usne. Ovce potom farmáře opatrně uloží do starého karavanu v rohu hřiště a předstírají, že je noc. Když farmářův věrný pes Bitzer zjistí, co ovce udělaly, celý plán končí. Blitzer se snaží farmáře dostat z karavanu, ale karavan se uvolní a přes všechny překážky vyjede ven na silnici i se spícím farmářem uvnitř.
Bitzer vyrazí za karavanem, který ujíždí přímo do velkoměsta. Shaun a ovčí stádo zatím hospodaří na farmě. Farmář a pes se z města stále nevracejí a na farmě zavládne chaos. Stádo se Shaunem v čele se rozhodne napravit svoji chybu a vydá se do velkoměsta najít farmáře a jeho věrného Bitzera. Na této záchranné výpravě je čeká mnoho dobrodružství. Budou Shaun a kamarádi schopni najít svého farmáře dřív, než se ztratí navždy?


 • hrají: Omid Djalili, Kate Harbour, Andy Nyman, Nick Park, John B. Sparkes, John Sparkes, Justin Fletcher

 • žánr: rodinný, animovaný, komedie, dobrodružný

 • země původu: Velká Británie / Francie

 • rok vydání: 2015


  • zvuk: Dolby Digital 5.1

  • titulky: popisky napevno ve filmu

  • obraz: 16:9 1.85:1

  Parametry a specifikace
  DVD

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.