Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.

NINE EAGLES Kvadrokoptéra Galaxy Visitor


Katalog odměn > Péče o dítě, hračky > Hračky > Pro nejmenší, ostatní
Kvadrokoptéra pro klidné i akrobatické poletování doma i venku.
9 380 ibodů + 0 Kč
7 035 ibodů + 586 Kč
4 690 ibodů + 1 173 Kč

Kvadrokoptéra z dílny Nine Eagles překvapí nejen svým klidným letem, ale i možností létat akrobacii a to i na velmi malém prostoru. Model je vhodný i pro začínající piloty. 3osý gyroskopický stabilizační systém s 3osým akcelerometrem dostatečně napomáhají pilotáži. Míra reakcí modelu na řízení je nastavitelná, takže model uspokojí jak začátečníka, tak zkušeného pilota, který naplno využije akrobatické schopnosti modelu a jeho schopnost létat na velmi omezeném prostoru. Model může létat ve větší místnosti stejně jako pod širou oblohou. Malé rozměry, nízká hmotnost, odolná konstrukce a inteligentní systém ovládání zaručují, že si s modelem užijete spousty zábavy.
Plastové vrtule o průměru 146 mm dodávají modelu dostatečný výkon a stabilitu. Jednotlivá ramena jsou osvětlena sadou LED a spolu se zadní červenou diodou umožní pilotovi určit orientaci stroje. K ovládání modelu je použit 4-kanálový vysílač 2,4GHz, který je vybaven přepínači pro automatický přemet a změnu letového módu.


  • vysílač 2,4 GHz

  • AA baterie 4 ks

  • USB nabíječ

  • Li-Po akumulátor

  • sada náhradních vrtulí

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.