Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.

Miroslav Žbirka: Miro


Katalog odměn > Knihy, filmy, hudba > Hudba, CD
2 CD Miroslava Žbirky s anglickými i slovenskými hity.
1 845 ibodů + 0 Kč
1 385 ibodů + 116 Kč
925 ibodů + 230 Kč

MIRO, tak se jmenuje dvoj-CD, které Miro Žbirka nahrál celé ve studiích Abbey Road. Cestu do nejvěhlasnějšího hudebního studia světa – londýnského Abbey Road - Miro Žbirka zná dnes už nazpaměť. Nejdříve sem mířily jeho kroky jako turisty a jen snil o tom, jaké by to mohlo být.
Příběh vzniku CD Miro začal narozeninovým dárkem v podobě jedné skladby natočené ve Studiu 2 v Abbey Road, pokračoval přátelstvím s tamním producentem Robem Cassem, který stojí také za filmovým hitem skladbou Fair Play, a skončil spoluprací s takovými legendami jako Manfred Mann nebo Pete Brown. Všechny písně napsal Miro sám. Anglických textů se ujal dvorní textař kapely Cream, beatnik a poeta, autor mnoha známých skladeb jako "Sunshine Of Your Love" - Pete Brown. Právě on svým zaujetím pro věc rozhodl o tom, že se celá polovina desky točila v angličtině. Na slovenské části alba si napsal texty Miro Žbirka sám a dva mu otextoval jeho dlouholetý spolupracovník, básník a textař Kamil Peteraj.


  • 1 CD: Suddenly, All My Days, Following Rain, I'm With You, The Muse, Alive, Just You, Girl In The Middle, I've Got A Reason, Songs Made Out Of Love, Let Me Down Real Slow, What A Way To Go, That Thing Inside, Morning Sun,Evening Star, Fair Play

  • 2 CD: Voľný deň, Nádej (Iba ty), Live, Plán, Aká si príťažlivá, Prišla z Londýna, Fair Play, Vianočná (O prímerí)

Parametry a specifikace
CD

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.