Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.
  • Přihlášení

Michal Hrůza: V Rudolfinu


Katalog odměn > Volný čas, hobby > Filmy, hudba > Hudba, CD
Záznam koncertu Michala Hrůzy.
1 405 ibodů + 0 Kč
1 055 ibodů + 88 Kč
705 ibodů + 175 Kč

Michal Hrůza u příležitosti svého dvacetiletého působení na hudební scéně uspořádal unikátní koncert složený z největších svých hitů v aranžmá obohaceném o symfonické nástroje a sbor. Toto setkání se odehrálo ve zcela nevšedním slavnostním hávu a za účasti vzácných a milých hostů. Koncert s čistě ženským symfonickým orchestrem Bon Art Pops Orchestra, dětským sborem Coro Picollo, hosty Lenkou Dusilovou, Klárou Vytiskovou, Olgou Königovou dirigoval Martin Hybler a nechyběla ani Michalova mateřská kapela Hrůzy. Působivý večer nyní získává i svou vydavatelskou podobu na CD, digitálních servisech a streamovacích službách.


  • Namaluj Svítání, Ráno, Venuše (host: Klára Vytisková), 1+1, Pro Emu, Optimista, Na Rozcestí (host: Olga Königová), Mínusy a Plusy, Píseň kovbojská (host: Lenka Dusilová), Budu Ti Vyprávět, Krasohled, Zejtra Mám, Winston Smith, Zakázané Uvolnění, Bílá Velryba, Napořád

Parametry a specifikace
CD

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.