Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.

JACK DANIEL´S Master Distiller No.1


Katalog odměn > Gastronomie, nápoje > Alkoholické nápoje > Destiláty
Omezená sběratelská edice Jack Daniel´s.
3 840 ibodů + 0 Kč
2 880 ibodů + 240 Kč
1 920 ibodů + 480 Kč

Sběratelská edice Jack Daniel’s Master Distiller je limitovaná řada whiskey věnovaná palírníkům Jack Daniel’s Distillery. Za celou dobu existence palírny se této pocty dostalo pouze sedmi lidem. Tato limitovaná série, která má oproti Jack Daniel’s Whiskey vyšší obsah alkoholu, zaujme jistě všechny milovníky whiskey a ocení jí také sběratelé.

První řada je věnována samotnému zakladateli palírny panu Jacku Danielovi, který měl jako jediný v historii palírny titul vlastníka a Master Distillera současně.
Na lahvích druhé řady této série je zobrazen Jess Motlow, kterému Jack pomyslné žezlo předal. Třetí řada, která nese portrét Lema Motlowa, prasynovce Jacka Daniela.

Každá lahev edice Jack Daniel’s Master Distiller je v dárkovém balení s portrétem Master Distillera, kterému je daná řada věnována. Zároveň má každá lahev na zadní straně svoje unikátní číslo, díky kterému lze zaregistrovat na stránkách výrobce a následně je také možné stáhnout si certifikát o vlastnictví.

Parametry a specifikace
Objem 0,7 l
Obsah alkoholu 43 %

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.