Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.

Hana Hegerová: Zlatá kolekce


Katalog odměn > Knihy, filmy, hudba > Hudba, CD
Jedinečná kolekce písní Hany Hegerové z let 1957 - 2010.
2 265 ibodů + 0 Kč
1 700 ibodů + 141 Kč
1 135 ibodů + 282 Kč

Po dvou letech od chvíle, kdy legendární zpěvačka oznámila ukončení své aktivní umělecké kariéry, přichází na trh atraktivní nová 3CD kompilace, na jejímž výběru se podílela také samotná Hana Hegerová. Dramaturg sestavy Tomáš Padevět rozdělil komplet na CD1 Srdcovky, CD2 Písně cizojazyčné a CD3 Písně filmové, televizní a raritní.
Na vzniku tohoto výběru se podílelo kolem desítky domácích i zahraničních vlastníků zvukových záznamů. Poprvé je do kompletu vložen booklet o rozsahu 28 stran, který přináší mnohé neznámé informace a fotografie.


  • 1 CD: Šťastné slunce (That Lucky Old Sun), Dnes naposled, Černá Jessie, Z mého života, Zlá neděle, Barová lavice, Kázání v kapli Betlémské, Žárlivost (Nem leszek a játékszered), Cesta, Lipicáni, Maestro Tango (Mister Giorgina), Váňa /Smutný příběh Váni/ (Vanka Morozov), Bože můj, já chci zpět (Ma jeunesse fout l´camp), Lásko prokletá Ne me quitte pas), Milord, Levandulová, Potměšilý host, Čerešne, Rozdíl (Différence), Mlýnské kolo v srdci mém (The Windmills Of Your Mind), Ten zlodej čas (Avec le temps)

  • 2 CD: Je suis seul ce soir (Som dnes večer sám), Mon Dieu, Oh, Daddy Blues, A Sing Of Spring, Wenn Schatten länger als die Wege sind, Nocturne, Erinnere dich, Augen, hell wie Bergkristalle (Oči jako jámy v nebi), Ein Pferd klagt an, Fahr doch allein Karussell, Der böse Sonntag (Zlá neděle), Student mit den roten Ohren (Študent s rudýma ušima), Liebe (Láska jsou jen písmena), Kann das plötzlich zu Ende sein, Als wär's grad gestern geschehn, Meine jiddische Mamme (My Yiddische Momme), Tum Balalayka, Schlofsche Schlof, Schlof mein Sohn, Dikta devla, Odol tejle, A já taká čarná, Búvaj, že mi búvaj, Ďaleká paseka

  • 3 CD: Co je blues, Haleluja, Blues o stabilitě, Na nebi ani mráčku není - Kap, kap, kap si deštík, Princezna v hermelínu, Anežka Bémová, Pod Libeňským mostem, Panna Lízi, Pane, navštivte můj stánek, Trio Angelos, Tak poď, budem ťa viesť, Věř na lásku, Klíče, Clivota, Běh života, Můj Bože, mládí, Levandulová, Banální příběh (Anežka), Píšu vám, pane, v rozpacích, Kdo by se díval nazpátek?, Kdybych byla jahodú, Kde domov můj

Parametry a specifikace
CD

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.