Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.
  • Přihlášení

Ennio Morricone: 60 Years of Music


Katalog odměn > Volný čas, hobby > Filmy, hudba > Hudba, CD
Výběr toho nejlepšího od italského skladatele.
1 205 ibodů + 0 Kč
905 ibodů + 75 Kč
605 ibodů + 150 Kč

Ennio Morricone je italský hudební skladatel, obzvláště známý svou filmovou hudbou. Složil hudbu k více než 500 filmům a televizním seriálům. I když složil hudbu pouze ke 30 westernům, právě tato hudba je nejznámější. Morriconův velmi úsporný styl komponování je zřetelný obzvláště na příkladech dnes již klasické hudby k spaghetti-westernům jako Hodný, zlý a ošklivý (orig. it. Il buono, il brutto, il cattivo, 1966, režie Sergio Leone) a Tenkrát na Západě (Once Upon a Time in the West, 1968, režie Sergio Leone), kde v hudbě používal i zcela neobvyklých zvuků (jako vrzání vodního čerpadla) v souladu s teorií, že každý přirozeně vytvořený zvuk je hudba. V nedávných letech jeho velmi přitažlivé melodie k filmům Misie (1986), Neúplatní (The Untouchables, 1987, režie Brian De Palma) a Bio Ráj (Nuovo Cinema Paradiso, 1988, režie Giuseppe Tornatore) zcela jasně prokázaly jeho dar a sílu jeho umění.

Gabriel’s Oboe, The Falls, On Earth as it is in Heaven, The Man with the Harmonica, The Fortress, The Good, The Bad and The Ugly – Main theme, Jill’s Theme, A Fistful of Dynamite, The Ecstasy of Gold, Nuovo, Tema D'Amore, Abolisson, Chi Mai, H2S, Metti Una Sera A Cena, Croce d’Amore, Deborah’s Theme, Stage Coach to Red Rock, Bestiality, For A Few Dollars More, A Fistful Of Dollars, La Califfa, Death Theme

Parametry a specifikace
CD

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.