Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.
  • Přihlášení

Omlouváme se za zpomalení stránek iBOD způsobené vyšším počtem objednávek v těchto dnech. Zavedli jsme proto i víkendový provoz iBOD linky, kde si odměnu můžete také objednat od 9 do 17 hodin, tel. 225 851 000.

Roční předplatné časopisu CHIP - 12 ks/rok. Nejprodávanější časopis o informační a digitální technice.
4 985 ibodů + 0 Kč
3 740 ibodů + 312 Kč
2 495 ibodů + 623 Kč

kupon vám bude zaslán na email ihned po dokončení objednávky

Dlouhodobě nejčtenější a nejprodávanější časopis o informační a digitální technice v ČR, který se orientuje na praktické potřeby koncových uživatelů. Novinky ze světa IT, srovnávací testy, praktické postupy a tipy, reportáže, žebříčky IT komponent a spotřební elektroniky. Má pravidelnou elektronickou přílohu v podobě DVD s hodnotnými plnými verzemi programů.

K této nabídce předplatného se nevztahují žádné dárky, kromě dárků, které jsou běžnou součástí jednotlivých vydání časopisů (vzorky kosmetiky, atd.).


  • předplatné objednávejte na webové adrese www.send.cz/ibod, zadejte svůj kód bez mezer do pole "Kód z vaší poukázky iBOD iKUPON" a stiskněte tlačítko "Ověřit kód a objednat předplatné"

  • iKUPON Vám zašleme na emailovou adresu po dokončení objednávky

Parametry a specifikace
platnost: 30 dní od vystavení

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.