Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.

Certifikát pro předčasně narozené děti


Katalog odměn > Todokážeme.cz > Život > NF PND
Podpořte Nadační fond pro předčasně narozené děti.
500 ibodů + 0 Kč

Zakoupením tohoto certifikátu pomáháte Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny zakoupit mobilní čističky vzduchu IQAir, které pomohou rodinám po příchodu předčasně narozeného dítěte do domácího prostředí. Děti potřebují dýchat čistý vzduch, který neobsahuje ultra-jemné částice, které patří do kategorie nejškodlivějších ve vzduchu. Patří mezi ně viry, prach, plísně, roztoči, zvířecí alergeny a další jemné částice znečištění ovzduší. Právě dýchací potíže patří u předčasně narozených dětí k jedné z dlouhodobých komplikací. Mobilní čistička vzduchu IQAir je extrémně výkonná a neprodukuje žádný ozón, ionty, chemikálie, UV nebo jiné nebezpečné vedlejší produkty, které by mohly mít negativní dopad na zdraví novorozence. Zakoupené čističky se budou půjčovat rodinám a pomůžeme tak vytvořit co nejlepší domácí prostředí pro další rozvoj dítěte, bez nežádoucích komplikací.

Vlastnictvím tohoto certifikátu se stáváte členem týmu podporovatelů Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Můžete tak využívat mnoho výhod a akcí, které budou v projektu Todokážeme.cz realizovány. Společně to dokážeme!

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.