Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.
  • Přihlášení

Omlouváme se za zpomalení stránek iBOD způsobené vyšším počtem objednávek v těchto dnech. Zavedli jsme proto i víkendový provoz iBOD linky, kde si odměnu můžete také objednat. Pracovní dobu iBOD linky jsme rozšířili na po-ne 9-21, tel. 225 851 000.

Roční předplatné časopisu Apetit - 12 ks/rok. Stránky časopisu jsou plné vynikajících receptů.
1 920 ibodů + 0 Kč
1 440 ibodů + 120 Kč
960 ibodů + 240 Kč

kupon vám bude zaslán na email ihned po dokončení objednávky

Časopis o vaření a jídle jako životním stylu. Bavit se vařením, o to jde v časopise Apetit především. Nerozlišuje přitom mezi začátečníky a pokročilými – všem servíruje originální a fungující recepty, které prošly testováním přímo v redakční kuchyni. Dodává tím čtenářům chuť pustit se do vaření, testuje za ně různé produkty a seznamuje je s gastronomickými novinkami.

K této nabídce předplatného se nevztahují žádné dárky, kromě dárků, které jsou běžnou součástí jednotlivých vydání časopisů (vzorky kosmetiky, atd.).


  • předplatné objednávejte na webové adrese www.send.cz/ibod, zadejte svůj kód bez mezer do pole "Kód z vaší poukázky iBOD iKUPON" a stiskněte tlačítko "Ověřit kód a objednat předplatné"

  • iKUPON Vám zašleme na emailovou adresu po dokončení objednávky

Parametry a specifikace
platnost: 30 dní od vystavení

Produkt zatím nebyl ohodnocen.

Hodnodnotit produkt může pouze klient, který si ho objednal z katalogu odměn.
Objednejte si tuto odměnu a buďte první, kdo produkt ohodnotí.